אומני עיצוב בלונים לאירועים במרכז

בלון נופר

בלון נופר

בלונופר – אטרקציות ועיצובים מבלונים – ברית, בת/בר מצווה, יום הולדת, חתונה, מופעים וסדנאות, נופר היא לא רק מעצבת בלונים בצורות אלא גם ליצנית שיודעת להפעיל ולשעשע את האורחים שלה.

קרייזי בלון

קרייזי בלון

חברת "קרייזי בלון" קיימת משנת 1988 ומתמחה, בייצור מוצרי פרסום מעוצבים מבלונים. עובדי החברה עברו הכשרות בעיצוב בלונים אומנותי בארץ ובעולם.

הבלון השמח

הבלון השמח

הבלון השמח היא חברה שמספקת שירותים רבים לתחום האירועים. החברה מציעה מגוון של מוצרים מזיקוקים, עיצוב בלונים ועד תותחי קונפטי.

style="display:block" data-ad-client="ca-pub-2298807579844343" data-ad-slot="4911834708" data-ad-format="auto">

בלון צ'יק

בלון צ'יק

בלון צ'יק הינו אמן בלונים שמספק שירותי עיצוב בלונים לכל סוגי האירועים, בלונים מעולם הפנטזיה בכל הגדלים ליום הולדת ,בלוני לב מוכספים , קשתות בלונים בצורת לב, משלוחים עד הבית. השכרת ציוד מיוחד לבלונים.

Balance – עיצוב בלונים

Balance - עיצוב בלונים

בלונים זה עיצוב, בלונים זה אומנות, בלונים זה שמחה, בלונים זה בעצם…הכל. ואצלנו ב Balance – עיצוב בלונים תמצאו את הרמה המקצועית הגבוהה ביותר שלא תותיר לכם שום מקום לספק.

מג'יק בלון

מג'יק בלון

לאומן הבלונים מג'יק בלון נסיון של 15 שנים ושמונה עובדים בעלי נסיון רב, ניסיונם העשיר מאפשר להם להתאים כל מתנה לכל מקבל.

ארט בלון

ארט בלון

חברת ארט בלון הינה חברה צעירה וחדשנית המתמחה בעיצובי בלונים יחודיים. בארט בלון תמצא עבודות עיצוב יחודיות ומורכבות עפ"י הדרישות ע"י תכנון והתאמה לצרכי האירוע ולקונספט הכללי בקשת הלקוח.

סמיילי בלון

סמיילי בלון

בסמיילי בלון מקוריות ויצירתיות חוברים יחד כדי לעצב לכם את האירוע המושלם, בין אם זה קישוט למסיבה בביתכם או זר בלונים למישהו שחשוב לכם – הבלונים של סמילי בלון יהפכו את האירוע שלכם לבלתי נשכח!!!